برق و خاموشي
ساعت ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ تیر ۱۳۸٦  

وزير نيرو: تابستان امسال از نظر توليد برق كمبود نداريم

وزير نيرو تاكيد كرد، تابستان امسال از نظر توليد برق كمبودي نخواهيم داشت و...علت خاموشيهاي گسترده در كشور در چند هفته گذشته را محدود بودن ظرفيت شبكه‌هاي توزيع برق و نياز به‌اصلاح و نوسازي آنها، عنوان كرد.
فتاح با اشاره به اينكه اصلاح شبكه توزيع برق در سال جاري يا سال آينده محقق نخواهد شد....به هموطنان توصيه كرد، وسايل خانه خود را بيمه كنند تا در زمان بروز حادثه بتوانند از آن محل بيمه خسارات وارده را دريافت نمايند!

وزير نيرو فرموده اند كه امسال مشكل كمبود برق نخواهيم داشت و علت خاموشي هاي اخير مشكلات شبكه توزيع است نه توليد!
امروز صبح وقتي مي خواستم برم سر كار برق رفت و من توي آسانسور گير كردم. سرويس هم پايين منتظرم بود.حالا صبح نسبتا زود هم بود و من نمي دونستم بايد چيكار بكنم.
به ناچار به موبايل يكي از همسايه ها كه دوستمون هم هست زنگ زدم و ضمن عذر خواهي خواهش كردم كه بياد و منو نجات بده! كليد در آسانسور هم از شانس ما در جايي كه قرار بود باشد نبود و....
به هر حال با همت همسايه ها بيرون اومديم و الان خداوند را بسيار شاكرم كه اگر چه قطع برق و خاموشي فراوان داريم ولي الحمدلله و به همت كارشناسان داخلي مشكل كمبود برق نداريم و همين مهم است.
مهم اينه كه مشكلات توليد برق نداريم و برق به اندازه كافي و حتي به اندازه اي كه به كشورهاي همسايه صادر كنيم موجوده حالا يك مشكلات جزئي در امر توزيع آن داريم كه گهگاه باعث خاموشي مي شه كه اون اصلا مهم نيست! مهم اينه كه آدم برق داشته باشه خاموشي كه مهم نيست!
يادم باشه برم خودمو بيمه كنم كه اگه دفعه بعد توي آسانسور گير كردم بيمه بياد درم بياره!

چون علت قطع برق را پرسيديم        گفتند جواب ابلهان خاموشي است!