عجيبه ها!!!
ساعت ٧:٢٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸٢  
۱- بابا جون چرا من هرچی می نويسم بقيه يه چيز ديگه برداشت می کنند؟
يعنی من خيلی بد می نويسم؟ يعنی اشکال از فرستنده است؟

بابا ما اومديم خير سرمون يه مطلب مثلا انتقادی راجع به وبلاگ تازه تعطيل شده هجرت که قبلا توسط عامل استکبار جهانی و مفسد فی الارض جناب لولک خان نوشته می شد و اتفاقا اخيرا توسط همين شخص معلوم الحال تعطيل شده بنويسيم. حالا هر کی اومده اين مطلب رو خونده پيام در وَ کرده که خوب کردی برگشتی و از اين حرفها. اتفاقا خودش هم يه پيام گذاشته بود که متاسفانه پاک شد.
اين هم شد مثل اون مطلبی که تحت عنوان قسمت اول چند وقت پيش نوشتم. ( اتفاقا اون وبلاگ هم تعطيل شد ظاهرا)

۲- باطلاع امت خداجو و هميشه در صحنه می رسانم که تصميم من برای بستن اين وبلاگ (نه حذف آن) کاملا جدی است و حتی پيه کتکهای آبجی را هم به تنم ماليده ام و به اميد خدا بزودی کلام پايانی اين وبلاگ را می نويسم و رفع زحمت می کنم.
ولی کی؟ خدا می داند. البته دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد.
پس تا خودم اعلام نکرده ام هیچکدام از این اراجیف کلام پایانی وبلاگ نیست

۳- ظاهرا جناب وحيد رضا يا همان پير مغان برگشته و در سال جديد دوباره در وبلاگ ميکده مي نويسد.
اين موضوع مُهُم را هيچکس به من نگفت و من خيلی ناراحت شد! ومن خودم از توی يکی از اين پيامهای مردمی فهميدم ! ومن از همين جا يک پيام ايستراتژيک به او می دهم که :
ای وحيد رضا علی سليمان! تو که چهار تا اسم اشغال کرده ای! هی قالب پشت قالب می سازی که اين جوان مملکت بره توی اون چرت و پرت بنويسه؟ بجای اين کارها برو بيل بزن که به کشاورزی مملکت فايده داشته باشه.

۴- اين وبلاگ جزيره که لینکش رو اين بغل مي بينيد و من بدليل عدم آشنايی ( بخوانيد بيق بيدن ) با html با هزار جان کندن آنرا در اينجا گذاشتم مکانی است که در آينده نزديک و با بسته شدن اين وبلاگ به آنجا نقل مکان خواهم کرد.

۵- اگر بعد از خواندن شماره ۴ يک سوال اساسی برايتان پيش نيامده و گيج نشده ايد با عرض معذرت معلوم است که گيج هستيد!!
آخه تو اگه می خوای وبلاگ بنويسی پس بدليل وجود چه جور انگلی در قسمتهای انتهايی دستگاه گوارش می خوای بری جای ديگه؟ همين جا چش بود؟ گوش بود؟

۶- بله!! اگه به اين سوال اساسی همين الان جواب بدم که ديگه مطلبی برای دفعه بعد باقی نمی مونه که ! مجبور می شم بيام کلام پايانی رو بنويسم و خلاص!
پس جوابش باشه طلبتون.

۷- مطلب ديگه ای نيست!!

۸- خدا نگهدار