شکر ارباب که شد دل حرمش

بسم الله

سلام

الحمدلله به اذن ائمه بزرگوار توفیق زیارتشان نصیب شد و با همه روسیاهی مان نایب الزیاره دوستان بودیم و همه را در اماکن مقدسه یاد کردیم.

بحمدلله همسفران خوبی در این سفر نصیبمان شد که در همین جا فرصت را مغتنم شمرده و از همین تریبون از خداوند منان تشکر می کنم!

راهپیمایی چند میلیونی زایران حسینی از نجف تا کربلا

 

دعا کنید مجددا زیارت عتبات روزی ما شود. ما هم قول می دهیم که حسابی شما را دعا کنیم و نایب الزیاره خوبی برایتان باشیم.

تمت بحمدلله و منته

/ 3 نظر / 29 بازدید
هادي

قبول باشه. به ياد من باش!

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] سلام دوست ارجمند. میلاد با سعادت رسول خدا(ص) و امام صادق(ع) بر شما عزیزان مبارک باد. مطلب جدید در وبلاگ که شاید هنوز ندیده‌اید: [گل][گل]>>> دو داستان زیبا از دو معصوم http://bia2mofid.persianblog.ir/post/594 [گل][گل]>>> تبریک عیدالزهرا و آغاز امامت حضرت حجّت(ع) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/592/ [گل][گل]>>> پیامک و اشعاری در مورد عیدالزهرا http://bia2mofid.persianblog.ir/post/592/ [گل][گل]>>> احادیثی بسیار زیبا از رسول خدا(ص) و امام صادق(ع) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/595/ [قلب]>>> توصیه می‌کنم: در ابتدای ورود، پست «تذکراتی ‌‌برای‌‌‌‌استفاده‌‌بهترازوبلاگ» را بخوانید. شاید برای وبلاگ خود شما هم به دردتان بخورد. [قلب]منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]