اعلام برندگان جوايز نفيس

سلام

خوب بالاخره ما اون لقمه مورد نظر رو برداشتيم و چيزی نمونده بود که ......

بماند.

جواب سوالات:

من قصد کرده بودم که عاشورای امسال هر جور شده خودمو به کربلا برسونم و اين در حالی بود که هيچ کدام از کاروانهای زيارتی جا نداشتند. اين مسائل که حالا چطور شد که به اين فکر افتادم و حالا چه فرقی می کنه آدم روز عاشورا کجا باشه و نيت آدم شرطه و ...... به جای خودش. ماجرايی برای من رخ داده بود که من ديدم اگه روز عاشورا در کربلا نباشم يا لا اقل تمام سعيم رو برای رسيدن به اين هدف به کار نبرم تا آخر عمر در آتش حسرت و پشيمانی خواهم سوخت. اين بود که دست به دامان شما خوبان شدم که برای من در رسيدن به هدفم دعا کنيد. قرار من هم اين بود که اگر موفق به انجام اين کار شدم روز عاشورا در حرم آقا برای تمام کسانی که در اين زمينه دعا کرده اند دعا بکنم. دعا های توپ! از اون دعاها!

نه اينکه من عددی باشم ها! نه! نه!

روز عاشورا و حرم آقا و سفره لطف کسی که حتی به اسبان دشمن نيز آب داد....

..

...

....

و موفق شدم!

روز عاشورا در کربلا بودم. البته خدا لياقت نداد که از آن مهمانی ويژه که برای بعضيها ترتيب داد نصيبی داشته باشم. ولی همين هم برای من زيادی بود و لقمه ای بسيار بزرگ.

برای همه ذعا کردم و برای بعضی ها دعای ويژه!

حالا دعا کنيد که خدا وند کريم و رئوف به شخص دعا کننده نگاه نکند و به خوبی خود دعا و موقعيت آن و دعا شونده ها آنها را اجابت کند. آمين يا رب العالمين

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
اشک مهتاب

قبول باشه ...... ولی حيف که امسال با اين اتفاقی که افتاد عده ای عزيزانشان رو از دست دادند .........

لیلا

زیارت قبول. واله خودم هم یادم نیست موضوع چی بود . خواندم ... اما نفهمیدم :) خب هر چیزی زمان و شرایط خودش را میخواهد . لابد چندان مهم نبوده که یادم باشد.

پريا

سلام ... می دونم يادم بودی .. با اينکه من بنا به دليلی که گفتم نمی تونم اينجا بيام. اميدوارم من هم از همون ويژه بوده باشم ... شکر که تونستين برين ... اميدوارم باب الحوائج به خاطر حداقل اون دوران زيبا هم که شده جوابت رو کامل داده باشه .. هميشه مورد لطفشون باشی .. يا حق

د.

سلام. يعني من هر وقت ميام اينجا بايد يه چيزي بگم؟

gholi

زيارتت قبول مشتی

قاصدك سوخته

عبور شاعرانه برف از روی شانه های بهاری درختان دود را از جامه سبز درختان زدود . بهارتان سبز و پاک . اميدوارم سالی پر بار داشته باشيد و بر جامه سفيد روحتان دود شهر ننشيند . عيدتان مبارک .

فری

سلام. سال نو مبارک. چشم حتما در این باره می نویسم.