دلتنگی شماره... ( شماره اش يادم رفته بس که اينجا ننوشته ام)

اگر ماه بودم به هرجا كه بودم


سراغ ترا از خدا مي گرفتم


وگر سنگ بودم به هرجا كه بودي


سر رهگذار تو جا مي گرفتم

********

 اگر ماه بودي به صد ناز شايد


شبي بر لب بام من مي نشستي


وگر سنگ بودي به هر جا كه بودم

 
مرا مي شكستي مرا مي شكستي

~ فریدون مشیری ~

/ 21 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسيم

سلام اين پيغام فقط جهت جواب به پيغام گذارنده می باشد و هيچ ارزش ديگری ندارد!

فيلسوف

سلام! انتخاب قشنگی بود ... باحق

پريا

سلام سال نو شما هم مبارک ....

سارا

سلام.. سال نوی شما هم مبارک... انشاالله سال خيلی خوب و پر برکتی باشه براتون...

گردو

نکنه از اول هم تو دختر بودی برادر بی نام و من از سر بی ذوقی خيال ميکردم که نيستی!؟نه ! کامنت دونيت و اسمای توش ميگن که دختر نيستی:( پس حتما عاشق شدی:) تو دنيای واقعی بعيده برادر .. اما تو همين آی دی و اسمها هم ميشه دل بست گاهی. بيا يه چيزايی ازم بپرس ..

پريا

معلومه سرتون خيلی شلوغه ها ... راستی سلام

گردو

اگه سوال و جواب و توضيح .. یا هر چيزی مربوط به استدلال و چند و چون .. داشت که ديگه نميشد عشق!. اگرم چيزی هست که گنجانده میشه توی کلمه ها ، روايت يه واقعه است. هرچی هست همينيه که مبتلا شدی بهش.من بهش ميگم مغناطيس درون.نه گناهه که به انکار يا پرهيز واداشته بشی و نه بيماری که دنبال علاجش بری.یه حادثه خجسته است.اما گاهی درون آدما چيزايی هست از غريزه و منفعت طلبی و نياز و ميل که همراه ميشه با اين حادثه و ميشه که بشه سوهان روح به جای اينکه بشه خوشترين و زيباترين قسمت زنده بودن آدما. آسمونی و زمينی و خيابانی و اينترنتی هم نداره.حوزه علميه و حافظ و سعدی و من و عزيزترينم و مولانا و حتی خسرو، شاه هوس بازی که زن کس ديگه ای رو تصاحب کرد يا فرهاد که زن کس ديگه ای رو دوست می داشت همه دچار بودن به هميني که تو رو صورتی کرده و بی تابی به ارمغان آورده.نيرومند عاشقی کن و سرفراز. از بوسيدن بگو و تصاحب کردن.بخند به گناه :) خدا گناه کارها رو دوستتر داره تا مرده های اکسيژن حروم کن رو!

گردو

حالا چقدر دوسش داری؟؟

پريا

سلام اميدوارم اين تغييرات رو به بالا باشه . و دعا می کنم باعث نشه خانم بچه ها هم به تبعات اون اذيت شن . و خوبه به قول گردو مرده اکسيژن حروم کن نيستی