سال جدید

سلام.

من زنده ام اما شرمنده ام!
قرار بود تا زنده ایم رزمنده باشیم اما به دلیل کمبود امکانات، نشد!

از همه دوستان بسیار عزیزی که کلیک رنجه  می کنند و به این وبلاگ محقر عقب افتاده از زمان سر می زنند و مطلب جدیدی مشاهده نمی کنند صمیمانه عذر خواهی می کنم.

با وجودی که سرم خیلی شلوغ است و فرصت وبگردی چندانی ندارم اما دلم نیامد در آستانه سال جدید خدمت دوستان ارجمند و بزرگوارم عرض ادب نکنم

از آنجا که به دلیل تالمات روحی سر زدن به وبلاگ تک تک دوستان و عرض تبریک سال نو برایم مقدور نیست همینجا بصورت یکجا سال جدید را تبریک و شاد باش گفته و برای همه شما و عزیزانتان سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و برکت آرزو می کنم.
کماکان امیدوار وآرزومندم که بزودی سالی را آغاز کنیم که با پیام نوروزی امام زمان شروع شود. ان شاالله

انهم یرونه بعیدا و نریه قریبا
یا علی مدد.

 

 

/ 7 نظر / 15 بازدید
hadi

با سلام .سایت خوبی دارید ولی چرا از تبلیغات برای کسب درآمد بیشتر در سایت خود استفاده نمی کنید با هر کیلیک بیننده سایت شما بر روی تبلیغات ما 800 ریال به شما پورسانت داده میشود .و هر ماه از جوایز سایت بهره مند شوید. فرست طلایی را از دست ندهید .امتحانش مجانیه پس زود تر ثبته نام کن تا از دستت نرفته .فقط کافی در سایت زیر ثبته نام کنی http://www.oxinads.com/?a=27391 .

پریا

سلام ...... انشا’الله این تالمات روحی کمتر شود ما بیشتر در خدمت شما باشیم

پریا

[ناراحت] همه جا ردپات هست ..... باشه دیگه

سارا

سلام. سال نو مبارک... چرا تالمات روحی؟

منتظر

سلام. سال نوي شما هم مبارك هرچند حدود يكماهش گذشت ...

مهدی یوسفی

سلام.آقا شماره حساب اعلام بفرمائید براتون تله تان راه بندازیم ظاهرا دارای شما مشمول تورم شده و از سی هزار تومان بدهی بسیار فراتر رفته.[گل]