هیهات منا الذله

بعضی مسایل پشت پرده سیاست برای امثال من ِ عامی روشن نیست اما یک جورایی میشه حدس زد که احتمالا مصلحتی ، چیزی که ذکر آن به صلاح عامه نیست باعث آن شده است.
از دیشب دارم دیوونه می شم. هر چی دارم فکر می کنم که چرا علی رغم خیانتها و جنایتهای آشکار کشور انگلستان بر علیه این ملت هنوز هم ما باید با این کشور رابطه دیپلماتیک داشته باشیم و حتی پایین ترین رده های حکومتی این دولت فخیمه حق دارند هر توهینی دوست داشتند به ما بکنند  عقلم به جایی قد نمی ده.


ترو خدا یه نفر بیاد و یه مصلحتی ، منافعی ، چیزی از این رابطه سراسر ذلت بار و اهانت آمیز برای من یکی آشکار کنه شاید یه کم آروم بگیرم.
من نمی دونم چه دستهایی در کارند تا این رابطه رو به هر نحو که شده - ولو به قیمت پایمال شدن خون شهدا و از دست رفتن ته مانده عزت یک ملت عاشورایی - حفظ کننند؟
من نمی دونم چرا باید با کشوری که کوچکترین تردیدی در خصومتش با مردم کشورمون نداریم رابطه دیپلماتیک داشته باشیم؟

آخه دولتی که نه تنها ما و نظام  ما رو قبول نداره بلکه هر کاری - تاکید می کنم هر کاری - تا حالا از دستش برمیومده برای خشک کردن ریشه این نظام که با خون بهترین جوانان این مردم آبیاری شده انجام داده چرا باید برای ما ولو در کمترین سطح محترم باشه؟

مگه این ملت شرف و عزت و آزادگیشون رو از سر راه اوردند که دولتمردان ما خیلی راحت بر سر اون با دشمنان ما مصالحه می کنند؟

این آقایونی که دایم می گن باید سران فتنه رو اعدام کرد و از این حرفها الان کجان که ببینند سفیر دولت فخیمه یه کشوری که دستش تا مرفق به خون عزیزان ما آغشته است چه جوری هر چی دلش می خواد علیه این ملت می گه و می نویسه؟

با زهم گلی به گوشه جمال این آقای رسایی که توی این ایام محرم یه ذره شعار هیهات منا الذله و آزادگی سیدالشهداء علیه السلام رو به یاد مسئولین انداخت. امیدوارم وعده  ای رو که داده پیگیری کنه و ملت ایران رو از زیر بار ننگ رابطه با این دولت صهیونیست که منشا تمام گرفتاریهای جهان اسلام است آزاد کنند.

 

/ 7 نظر / 18 بازدید
bimarefat

آمديم تا قلم هاي مجازي خويش را در هم كوبيم و بنويسيم... حرف هاي ناگفته در دلها را!

عطر خاک

سلام... کما ملئت ظلما و جورا... اللهم عجل لولیک الفرج التماس دعا

پریا

کاش به حرف ما گوش میدادن. به قول حمید باید بریزیم و تسخیرش کنیم!! انگلیس از اول هم مثل روباهه میمونه . باید خودمون دست به کار شیم و تاریخ رو تکرار کنیم و بریزیمشون دور!

پریا

تا به حال همش میگفتم کاش امام بیان و تموم شه . اما این انتظار نیست بشینی و فقط از امام بخوای!! نمیدونم چطور اما باید نسل جدید خط امام بشیم. پیرو خط رهبر! کاش فقط آقا یه ندا بدهند!!

عمه خانم

عاشورايي باشيم /عاشورا در راه است..