بی عنوان

به حضورتان عارضم که:

روز اول که ما اين وبلاگ را زديم يعنی تاسيس کرديم هدف يک چيزی بود که به مرور زمان از آن دور افتاديم.

واقعيتش اينه که قصد من از وبلاگ نويسی صرفا نقل مطالبی بود که چون نام مناسبی برای اونا پیدا نکردم همینجور الکی اسمشون رو گذاشتم خاطره (برو تو نخ دليل !!) و این نوشتن شايد بيشتر از آنچه که برای خواندن ديگران باشه به منظور پاسخ دادن به خواهش دل بود. ( البته انکار نمی کنم که بسيار دوست داشتم ديگران هم اونا رو بخونن وحتی نظر بدن.)

حالا داستان از این قراره که میخوام برگردم به هدف اولیه این وبلاگ. ولی نمی دونم چرا حس می کنم دیگه اینجا نمی تونم اون حرفا رو بزنم. فکر می کنم حال و هوای فعلی این وبلاگ این اجازه رو به من نمی ده. اینه که تصمیم گرفتم اصلا برم یه جای دیگه و دوباره از نو شروع کنم. بدليل ضعف مفرط استعداد نویسندگی و کمبود شدید ذوق هنری!!! هم بلد نيستم که مثلا با يکی دو مطلب توپ کلاْ ورق وبلاگ رو برگردونم و حال و هوای اينجا رو عوض کنم و برم تو حال مورد نظر!

آخه بعضيا تو وبلاگشون يه جوری تغييرات ناگهانی می دن که آدم به آدرسی که تایپ کرده شک می کنه. امروز می ری می بينی همه اش آه و ناله و شکايت از زمين و زمانه. فردا می ری می بينی يه آهنگ دمبولی ديمبو گذاشته و صدای جيغ رنگ بنفش قالبش از چهل تا سايت اونور تر به مشام می رسه!! (حالا برو تو نخ جمله بندی!)

به هر حال اين بود که تصميم گرفتيم بريم بلاگ اسکای که اون هم از برکت حضور ما کله پا شد.
حالا اگه خدا بخواد يا همينجا تو پرشين يه دکه می زنيم يا شايد هم همينجا تمام مطالب غير از همون يکی دو مطلب (خاطره ) رو حذف می کنيم و چهار کلمه حرف دلمون رو می زنيم و خودمون و شما رو خلاص می کنيم.

پس بزودی منتظر کلام پايانی وبلاگ باشيد!!! (خفه مون کردی با اين کلام پايانيت!)

/ 54 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هومن وهليا

باسلام خدمت شما ٬اگه راستش و بخواي من هنوز بلد نيستم عكس رو توي وبلاگم منتقل كنم .اگرنه دوست داشتم عكس اين دوتا موجود زميني رو در ديد عموم قرار بدم .....البته يه عكس كوچو لو پايينه اون متن گذاشتم .هومن و هليا تقريبا اي شكلين .!! راستي چرا خدا به دور ؟؟؟.ضمنا روز پدر و روز مرد رو به شما تبريك عرض نموده وانشاالله هميشه مستدام باشي .

هومن وهليا

مثه اينكه هنوز يه اثري از اثارت مونده .مرسي كه به من سرزدي .

هومن و هليا

پس کوشين .کجا رفتين .؟؟؟من وقتی پيامتون رو خووندم ٬فکر کردم برای شروع دوباره برگشتين .!!!ولی اين کلام پايانی رو که ديدم ٬فهميدم نه ٬هنوز اون بزودی ای که قول داده بودی هنوز نرسيده .!!باشه ما هم منتظر می مونيم .راستی از پيامتون خيلی خيلی ممنون .من فقط در پشت صحنه بلدم بلبل زبونی کنم .دقيقا حاج اقا هم از اين شاکيه ٬که چرا من زبونم فقط واسه ی اون ..............؟؟؟؟؟؟؟

هومن و هليا

سلام .ممنون از دلگرمی تون .قراره که تا فردا عوضش کنن .ديگه فکر ميکنم لازم نباشه که کار رو بکنین .در صورت لزوم خبرتون می کنم . راستی چه خوب کاری می کنی نمی نویسی .!!!!! ادامه بده .

پريا

سلام عجب گردو خاکی !!! بوی نا هم ميده ...

پريا

سلام عيدت مبارک ..........

در اوج تنهایی

عاشقان عيد مبارک ... حالا که من بعد از اندی اومدم اينجا شما کجا دارين می رين ؟!!

خرك

سلام دوست من... خيلی خرتيم....تو هم مثلاين‌که با اين موجود نجيب ميونه‌ات خوبه.... پس مخلصتيم...