مرغ و تخم مرغ

رسما بدبخت شدیم رفت پی کارش!
آقاجان نیمرو هم پرید!

چی شده؟ هیچی آقا! مگه شما توی این مملکت نیستی؟ مگه مصاحبه وزیر کشاورزی رو نشنیدی؟

وزیر جهادکشاورزی اعلام کرد: گوشت مرغ و گوشت قرمز به میزان مصرف مردم در ماه مبارک رمضان وجود خواهد داشت.

محمد رضا اسکندری با اعلام آنکه به میزان مصرف مردم گوشت مرغ و گوشت قرمز در بازار طی ماه مبارک رمضان وجود خواهد داشت،گفت: ذخیره سازی گوشت قرمز و گوشت مرغ در کشور به گونه ای است که در ایام ماه مبارک رمضان به لحاظ تامین نیاز بازار به این اقلام اساسی مشکلی وجود ندارد.

وی، تولید و عرضه تخم مرغ در بازار را فاقد مشکل خواند و افزود...........

من تا جایی که یادمه هر وقت یکی از مقامات گفته در مورد فلان چیز نگران نباشید یا فلان چیز گران نمی شود اصلا اون مسئله تبدیل به دغدغه اول مردم شده و اون جنس مورد نظر گرون که هیچی نایاب می شه. حالا می گید نه؟ رمضان میاد و می ره و حالا می بینیم.

البته دقیقا معلوم نیست همیشه اول مسئولین مصاحبه می کنند و تکذیب بعد جنسا گرون می شه یا برعکس اول جنسا گرون می شه بعد مسئولین میان گرونی رو تکذیب می کنند؟

راستی شما می دونید اول مرغ بوجود اومده یا تخم مرغ؟

پی نوشت: این آقا اگه واقعا وزیر کشاورزیه خب دستور بده سطح وسیعی از اراضی مفت این مملکت رو ببرند زیر کشت مرغ و تخم مرغ. اصلا گوشت قرمز هم نخواستیم. چون ضرر هم داره. چیه اصلا این گوشت قرمز؟! این که بو میده! پیف پیف! ( پیشی هم خودتی! عفت کلام داشته باش!)

/ 5 نظر / 15 بازدید
saeed

سلام وبلاگ زیبا و پرمحتوایی داری به منم سری بزنی ممنون می شم

پريا

سلام .. بابا خيلی بد بين شدينا!! .. خيلی جالبه که ماه رمضان وعده غذايی کم ميشه طبيعتا بايد مصرف بياد پايين . اما آمارها نشون ميده که خريد و مصرف مردم چند برابر ماههای ديگه است. و اينه درک مردم از اين ماه مبارکه .

پريا

راستی وبلاگ پرمحتوايی دارين ميشه به وبلاگ منم سر بزنيد

سلام خيلی گلی دوستت داريم

مهدي يوسفي

سلام.آقا شما مصرف تخم مرغت بالاست نگران شدی .يادمه تو کاروان هفت ساعت ۴ صبح که می شد چندتا رو همزمان مي ريختی تو ماهيتابه!